strona główna Aktualności TMD Friction o hamulcach
2015-06-22, ostatnia aktualizacja 2015-06-22 12:05

TMD Friction o hamulcach

Fot. Archiwum

Fot. Archiwum

W siedzibie przedstawicielstwa TMD Friction w Dobrzykowicach k. Wrocławia odbyło się szkolenie z zakresu budowy i obsługi układów hamulcowych w pojazdach. Uczestniczyło w nim kilkudziesięciu właścicieli warsztatów samochodowych oraz mechaników.

Mirosław Przymuszała – przedstawiciel TMD w Polsce zapoznał zebranych z pozycją firmy na światowym rynku oraz scharakteryzował marki wytwarzanych przez nią produktów. Część szkoleniową prowadził doradca techniczny – Andrzej Sławiński, który za pomocą przeźroczy i filmów instruktażowych omówił budowę, diagnostykę, typowe usterki oraz naprawę współczesnych układów hamulcowych. Zaprezentował również obsługę katalogu części hamulcowych online. Zachęceni do dyskusji goście dzielili się własnymi doświadczeniami, wykazując przy tym dużą znajomość tematu.

TMD

Przedstawiciel TMD w Polsce – Mirosław Przymuszała (z lewej) oraz Andrzej Sławiński – doradca techniczny i szkoleniowiec

W drugiej części spotkania Maciej Matczak – założyciel portalu motomarketing.pl przedstawił maketingowy aspekt zarządzania warsztatem i zasady budowania właściwych relacji z klientem.

Na zakończenie uczestnicy otrzymali w prezencie testery do pomiaru gęstości płynu hamulcowego oraz podręczniki na temat obsługi klienta w warsztacie.

TMD 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecanever. 2023