strona główna Aktualności Auto Partner Summer Cars Party
2015-09-15, ostatnia aktualizacja 2015-09-15 06:00

Auto Partner Summer Cars Party

Fot. Profi Partners

Fot. Profi Partners

Największe show motoryzacyjno-muzyczne w Polsce – Auto Partner Summer Cars Party – przyciągnęło ponad 68 tysięcy gości.

W imprezie zorganizowanej na płycie katowickiego lotniska Muchowiec uczestniczyło 11 tysięcy samochodów. Podczas tegorocznego Auto Partner Summer Cars Party powstała największa strefa "Girls Power". Można było w niej spotkać najpopularniejsze, najszybsze i najbardziej wpływowe kobiety z polskiego świata motoryzacji: uczestniczki rajdów, mistrzynie wyścigów motocyklowych i zawodniczki motocrossu z jedyną w Polsce licencjonowaną drifterką Karoliną Pilarczyk.

Czynnikiem wyróżniającym imprezę jest element uczestnictwa. W Katowicach można nie tylko oglądać zawody z trybun, ale samemu wsiąść za kółko i spróbować sił w wyścigach. W zawodach na 1/4 mili każdy może wystartować bezpłatnie.

Tradycyjnie na Auto Partner Summer Cars Party zostały utworzone specjalne strefy tematyczne. Na miłośników motoryzacji czekały atrakcje takie jak wyścigi na 1/4 mili, drift, część klubowo-zlotowa, strefa militarna albo wyczynowe pokazy FMX, tuning, ciężarówki w strefie "Truck", zawody car audio, strefa "Gaming" oraz najdroższe i najbardziej pożądane samochody w strefie marzeń "Dream Cars". Natomiast w strefie "Summer Stage" odbyło się muzyczne show z najlepszymi didżejami w kraju: Taito, C-Bool, Fafaq, Mikro, Adamem De Great i wieloma innymi.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane