strona główna Aktualności Doroczna konferencja AD Polska
2015-10-19, ostatnia aktualizacja 2015-10-19 06:00

Doroczna konferencja AD Polska

Fot. AD Polska

Fot. AD Polska

W dniach 10 i 11 października 2015 w hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku odbyło się doroczne spotkanie firmy AD Polska z klientami, dostawcami oraz przedstawicielami handlowymi.

Podczas konferencji podsumowano ostatni rok i przedstawiono plany na przyszłość. Część oficjalną imprezy poprzedził panel dyskusyjny, w czasie którego goście zapoznali się z ofertą firm dostarczających swoje produkty do AD Polska.

Spółka rozszerzyła program dostawcy preferowanego. W bieżącym roku dołączyły do niego kolejne firmy i marki: Denso, Gates, Magneti Marelli, Optimal i SWAG. W najbliższych miesiącach AD Polska zamierza rozwijać Akademię Techniki Samochodowej, w ramach której odbywają się szkolenia dla mechaników. W planach jest również rozbudowa sieci dystrybucji o nowe filie oraz zwiększanie częstotliwości dostaw.

Oficjalną część spotkania zakończyło wręczenie klientom nagród zarządu AD Polska. Przyznano je w kategoriach: wielkość obrotu, dynamika obrotu, dowód uznania wieloletniej lojalnej współpracy, top serwis sieci AD Serwis, top serwis sieci Auto Primo, najlepszy klient flotowy oraz dostawca roku. To ostatnie wyróżnienie trafiło do firmy Gates.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2