2015-10-23, ostatnia aktualizacja 2015-10-23 06:00

Tester DX.V12

Fot. Facom

Fot. Facom

Sprzedawany przez firmę Facom nowy tester DX.V12 pozwala w bezpieczny sposób zbadać ciągłość samochodowego obwodu elektrycznego.

Standardowe multimetry i woltomierze często nie są przystosowane do napięć stosowanych w samochodach. Ich używanie może spowodować porażenie prądem lub doprowadzić do zwarcia i uszkodzenia elektronicznych podzespołów auta. Przyrząd DX.V12 pozwala uniknąć takich sytuacji dzięki dostosowaniu do warunków pracy podczas diagnostyki układu elektrycznego samochodu.

DX.V12 wraz z dołączonymi akcesoriami (2 sondy dotykowe, 2 zaciski krokodylki, 2 kable, bateria) jest przystosowany do testowania ciągłości obwodu elektrycznego w samochodzie. Woltomierz urządzenia działający w zakresie 0–49 V DC pozwala wykryć sygnały PWM/MLI automatycznie sygnalizując ich obecność. Zakres pracy omomierza (0–40 MΩ) umożliwia wykonanie pomiaru ciągłości dla lamp, bezpieczników, przełączników i innych elementów obwodu elektrycznego.

Informacje wyświetlane są na czytelnym ekranie w trzech kolorach: białym, zielonym i czerwonym. Urządzenie ma schowek na akcesoria oraz jest odporne na wstrząsy i zanieczyszczenie smarami i olejami.

Autotester DX.V12 jest dostępny u autoryzowanych dystrybutorów firmy Facom w sugerowanej cenie detalicznej 415,50 złotych netto.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane