strona główna Wydarzenia ProfiAuto Show 2016
2016-04-06, ostatnia aktualizacja 2016-04-06 06:00

ProfiAuto Show 2016

Fot. ProfiAuto

Fot. ProfiAuto

Trzynasta edycja imprezy ProfiAuto Show odbędzie się w dniach 4 i 5 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

W części targowej ofertę zaprezentują najważniejsze marki z branży motoryzacyjnej. Wśród 140 wystawców z całego świata znajdą się zarówno dealerzy samochodowi, producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów, jak i wyposażenia warsztatowego. Stoiska zapełnią halę o powierzchni 8 tys. m2 oraz tereny do niej przyległe (łączna powierzchnia wystawiennicza targów wyniesie 15 tys. m2). Na stoiskach zaplanowano pokazy oraz konkursy z nagrodami. Nie zabraknie prezentacji najnowszych rozwiązań technicznych i specjalistycznych szkoleń.

Hala wystawiennicza pomieści także samochody i motocykle. Będą nimi zarówno nowoczesne modele, jak i oldtimery, a także egzemplarze tuningowane.

Część rozrywkowa imprezy obejmie wyścigi, drift, kontrolowane zderzenia, skoki, pokazy kaskaderskie, strzelanie do aut z bazooki, rozjeżdżanie ich monster truckiem i inne atrakcje. Pokazy będą się odbywać na zewnątrz, w specjalnie wydzielonej strefie, przez cały czas trwania targów. Na sobotni wieczór zaplanowano kulminację emocji: półtoragodzinne, kaskaderskie show wypełnione akrobacjami i efektami pirotechnicznymi.

Atrakcjami części rozrywkowej będą także pokazy ratownictwa medycznego, symulacje wypadków, pokazy bowlingu samochodowego, występy didżejów oraz specjalna strefa atrakcji dla mechaników samochodowych. Dla najmłodszych przygotowano m.in. warsztaty kreatywne, prezentacje aut z różnych epok, tory samochodowe i symulatory jazdy.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane