strona główna Aktualności Konkurs sieci ProfiAuto Serwis
2016-05-04, ostatnia aktualizacja 2016-05-04 14:28

Konkurs sieci ProfiAuto Serwis

W połowie kwietnia rozpoczął się konkurs zorganizowany przez sieć ProfiAuto Serwis. Rywalizacja potrwa do końca maja, a można w niej wziąć udział za pośrednictwem strony www.profiautoserwis.pl.

Uczestnicy odpowiadają na pytanie "Jakiego wsparcia oczekujesz od sieci warsztatowej?". Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne odpowiedzi. Pierwszą nagrodą w konkursie jest bon na doposażenie warsztatu o wartości 20 000 zł. Pozostałymi nagrodami są bony o wartościach 10 000 zł, 6000 zł, 5000 zł oraz 3000 zł. Konkurs jest przeznaczony dla właścicieli warsztatów z całej Polski, którzy pojawią się na targach motoryzacyjnych ProfiAuto Show (4 i 5 czerwca w Katowicach). Właśnie tam 4 czerwca o godzinie 15.30 zostaną zaprezentowani zwycięzcy.

Wszyscy uczestnicy konkursu zyskują status VIP. Wiąże się z nim nie tylko bezpłatny wstęp na targi, pakiet gadżetów i catering, ale także dostęp do strefy VIP na stoisku ProfiAuto, pierwszeństwo korzystania z wybranych atrakcji targowych oraz możliwość wzięcia udziału w wycieczce do siedziby organizatora konkursu – firmy Moto-Profil. Uczestnicy konkursu zainteresowani siecią ProfiAuto Serwis będą mieli także możliwość porozmawiania o specjalnych warunkach przystąpienia do niej.

Właściciele warsztatów, którzy nie otrzymali pocztą zaproszenia do konkursu mogą wziąć w nim udział po wypełnieniu formularza na stronie www.profiautoserwis.pl.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2