strona główna Aktualności Filtry Sogefi w najlepiej sprzedających się autach
2016-07-15, ostatnia aktualizacja 2016-07-15 08:49

Filtry Sogefi w najlepiej sprzedających się autach

Według specjalizującej się w danych technicznych firmy IHS (Information Handling Services) marka Sogefi utrzymała w roku 2015 pozycję jednego z preferowanych dostawców oryginalnego wyposażenia.

Wkłady filtracyjne i moduły Sogefi były montowane w 8 z 10 najlepiej sprzedających się samochodów w Europie. Należały do nich między innymi: Volkswagen Golf, Polo i Passat, Renault Clio, Ford Fiesta i Focus, Opel Corsa, Peugeot 208 i 308, a także Nissan Qashqai.

Filtry oleju Sogefi są instalowane w samochodach Renault Clio, Peugeot 208 i 308, Ford Fiesta i Focus, Opel Corsa oraz Nissan Qashqai.

Ford Fiesta, Ford Focus, Peugeot 208 oraz 308 są natomiast wyposażane także w moduły filtracji oleju napędowego. Moduły filtracji powietrza są instalowane w pojazdach Peugeot 208 oraz Nissan Qashqai.

Tagi

Filtr  Sogefi 

  • 2016-07-15 09:18

    Oszuści z VW nie zasługują na filtry

    Irytek

    Biorąc pod uwagę ile tlenków azotu emituje Volkswagen, Skoda, Audi czy SEAT z tymi oszukanymi silnikami, to uważam, że te firmy należy ukarać jak najsurowiej. UOKiK i prokuratura powinna im dowalić takie kary, żeby na drugi raz im się odechciało. To skandal , że ta sprawa nadal nie doczekała się rozstrzygnięcia! I tak mało w mediach na ten temat. Dzisiaj czytałem na stopvw.pl, że \"naprawa\" zwiększa jeszcze emisję tlenków azotu. Czy oni sobie z nas robią jaja?

    skomentujWasi dostawcy

Podobne

Polecane