strona główna Nowości rynkowe Nowe kamery marki Mio
2016-07-26, ostatnia aktualizacja 2016-07-26 10:49

Nowe kamery marki Mio

Fot. Mio

Fot. Mio

Firma Mio oferuje nowe kamery samochodowe z serii MiVue: C330 i C320. Materiał zapisany przez rejestrator stanowi dowód w sprawach o odszkodowania i pokazuje, kto był sprawcą wypadku.

Modele C330 i C320 nagrywają filmy w rozdzielczości Full HD 1080 pikseli (30 kl./s). Obiektyw ma kąt widzenia 140 stopni. Pliki są zapisywane w formacie MOV (H.264), co gwarantuje wysoką jakość rejestrowanych materiałów przy możliwie małej ilości wymaganego miejsca na karcie SD.

Urządzenia mają 2-calowe ekrany w formacie 4:3. Dzięki niskiemu osadzeniu obiektywu kamerę można zamontować w sposób niemal niewidoczny dla osób postronnych (na przykład złodziei).

Cechą wspólną kamer jest 3-osiowy sensor przeciążeń (G-Sensor), który odpowiada za zapis danych takich jak siła przeciążenia, kierunek oraz przyspieszenie (i współpracuje z funkcją nagrywania nagłych zdarzeń). Dodatkowym elementem jest tryb foto. Wideorejestrator może zostać użyty jako aparat cyfrowy, gdy kierowca musi nagle wykonać zdjęcie. Urządzenia zaczynają działać tuż po uruchomieniu silnika.

Model MiVue C330 został wyposażony w moduł GPS, który śledzi trasę i parametry podróży, w tym prędkość, wysokość, długość i szerokość geograficzną oraz kierunek ruchu. GPS połączony jest z wbudowaną bazą fotoradarów, którą można co miesiąc bezpłatnie aktualizować.

Darmowe oprogramowanie dołączone do kamer służy do zarządzania nagraniami. W zestawie znajduje się również ładowarka samochodowa z wejściem mini USB oraz uchwyt mocujący z ruchomą głowicą (360 stopni).Wasi dostawcy

Podobne

Polecane