strona główna Nowości rynkowe Flashlube Catch Can Pro
2016-10-11, ostatnia aktualizacja 2016-10-11 06:00

Flashlube Catch Can Pro

Fot. Flashlube

Fot. Flashlube

Flashlube Catch Can Pro jest urządzeniem chroniącym silniki Diesla przed zanieczyszczeniami.

Przepisy dotyczące ochrony środowiska nakazują, aby nowoczesne silniki nie emitowały mgły olejowej lub oparów spalin do atmosfery. W rezultacie opary wracają do komory spalania silnika, a tam przekształcane są w substancje węglowe, które stopniowo osadzają się wokół ścian zaworu EGR, kolektora ssącego, łożysk i intercoolera. Powoduje to poważne straty w mocy i wydajności, a także może doprowadzić do uszkodzenia silnika.

Zjawisko to jest szczególnie istotne w pojazdach z silnikiem Diesla. Flashlube Catch Can Pro odfiltrowuje mgłę olejową i dym zanim będą miały one szansę dotrzeć do elementów silnika. W rezultacie do komory spalania trafia czystsze powietrze i zmniejsza się ilość węgla gromadzącego się w kolektorze dolotowym, Zapobiega to zanieczyszczeniu intercoolera oraz spowolnia korozję łożysk.

Flashlube Catch Can Pro ma duże, 19-milimetrowe otwory wlotowe i wylotowe, gwarantujące łatwą instalację. Urządzenie wyposażone jest w wymienny filtr i zawory bezpieczeństwa zapewniające, że w silniku nie pojawi się nadmierne ciśnienie.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane