strona główna Aktualności Delphi: naprawa wtryskiwaczy CR
2016-10-13, ostatnia aktualizacja 2016-10-13 06:00

Delphi: naprawa wtryskiwaczy CR

Fot. Delphi

Fot. Delphi

Delphi proponuje trzy sposoby rozwiązania problemów z uszkodzonymi wtryskiwaczami common rail: wymianę na nowy element, fabryczną regenerację i naprawę w autoryzowanym warsztacie DDC.

Firma dostarcza systemy paliwowe do wielu popularnych osobowych, ciężarowych i autobusów. Decyzja jaki produkt wybrać zależy od wieku i wartości pojazdu. Nowe i fabrycznie regenerowane wtryskiwacze pochodzą z fabryk Delphi i gwarantują fabryczną precyzję działania.

Naprawę wtryskiwaczy prowadzi autoryzowana sieć Delphi Diesel Center. Z kolei oferta regenerowanych fabrycznie wtryskiwaczy CR uzupełnienia asortyment wtryskiwaczy fabrycznie nowych oraz naprawianych w autoryzowanej sieci DCC. Delphi dostarcza 46 wtryskiwaczy do samochodów osobowych i dostawczych, pokrywając najbardziej popularne zastosowania, takie jak Ford Mondeo i Transit, Mercedes C-klasa i Sprinter, Peugeot 306 i 407. W przypadku sektora ciężarowego dostępne jest 21 wtryskiwaczy do pojazdów marek Volvo, Renault, Mercedes i DAF.

Firma Delphi rozszerzyła również gamę wtryskiwaczy możliwych do naprawy w autoryzowanej sieci DDC o elementy do samochodów ciężarowych i autobusów Hyundaia oraz wtryskiwacze Smart Injectors do ciężarówek PACCAR Kenworth i Peterbilt.

Regeneracja jest wykonywana na bazie procedur i technologii stosowanych w produkcji na pierwszy montaż oraz oryginalnych części.Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2