strona główna Aktualności Udany projekt ProfiAuto i TVN
2016-10-24, ostatnia aktualizacja 2016-10-24 12:08

Udany projekt ProfiAuto i TVN

Fot. ProfiAuto

Fot. ProfiAuto

"Projekt Warsztat" realizowany przez firmę ProfiAuto i TVN Turbo ma mocną pozycję w tygodniowych zestawieniach najpopularniejszych programów stacji TVN Turbo i zbiera pozytywne opinie widzów. Średnia widownia każdego odcinka przekracza 100 tysięcy osób.

W ramach cyklu powstało siedem prawie półgodzinnych odcinków. Były one emitowane przez TVN Turbo w najlepszym czasie antenowym (sobota, godz. 18.15) i opisywały historie warsztatów samochodowych przechodzących przemiany. Program zadebiutował w jesiennej ramówce i emitowany był od początku września. "Projekt Warsztat" kilkukrotnie trafił do zestawienia TOP 5 tygodnia wszystkich programów stacji TVN Turbo, plasując się m.in. na mocnej, drugiej pozycji, tuż obok sztandarowych hitów stacji, takich jak "Zakup Kontrolowany" czy "Automaniak".

Osią każdego odcinka "Projektu Warsztat" była historia serwisu, który jest dobry, ale musi przejść metamorfozę, aby stać się jeszcze lepszym i walczyć z konkurencją oraz sprostać rosnącym wymaganiom klientów.Wasi dostawcy


Podobne

Polecane