strona główna Aktualności Katalog Facom 2017
2017-02-28, ostatnia aktualizacja 2017-02-28 06:00

Katalog Facom 2017

Fot. Facom

Fot. Facom

W nowym katalogu marki Facom opisano narzędzia znajdujące zastosowanie w przemyśle i w warsztatach motoryzacyjnych.

Dużą część katalogu zajmuje oferta narzędzi pneumatycznych. Zaprezentowano też produkty poprawiające jakość pracy, takie jak systemy przechowywania, narzędzia ręczne i podnośniki.

W katalogu znalazły się m.in. dwukierunkowe wiertarki pneumatyczne w rozmiarach 6, 10 i 13 mm. Najmniejsza służy do lekkich zadań i szybkoobrotowego wiercenia; średnia pozwoli na przewiercanie ram samochodów i uszkodzonych śrub. Podczas pracy przy przewiercaniu kołków lub śrub wydechu przydaje się wiertarka 13 mm (umożliwiająca wiercenie pod kątem 90°).

Wśród pneumatycznych szlifierek dostępne są modele o rozmiarach tarcz 50, 75 i 100 mm, które poradzą sobie z pracami blacharskimi, przy usuwania rdzy i czyszczeniu materiału oraz podczas cięcia. Oferowana jest też pneumatyczna szlifierka do opon.

Do innych produktów należą szafki komputerowe, maty robocze pozwalające zorganizować miejsce pracy albo mobilne szafki narzędziowe.

W katalogu opisano też narzędzia ręczne: 62 rodzaje i rozmiary kluczy (dostępne pojedynczo i w zestawach), wkrętaki i szczypce (w tym modele nastawne z 8-pozycyjną zębatką).

W nowym katalogu opisano ponadto rozpylacz wielokrotnego użytku do cieczy lub sprężonego powietrza oraz lutownicę gazową z włącznikiem piezoelektrycznym, zapewniającą temperaturę grota od 250 do 550 stopni.

Tagi

Katalog  Narzędzia  Facom Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2