strona główna Wydarzenia Ferodo, MOOG i Champion na targach Inter Cars
2017-09-21, ostatnia aktualizacja 2017-09-21 06:00

Ferodo, MOOG i Champion na targach Inter Cars

Fot. Federal-Mogul Motorparts

Fot. Federal-Mogul Motorparts

Firma Federal-Mogul Motorparts przygotowała rozmaite atrakcje dla uczestników 16. targów Inter Cars, które w najbliższy weekend odbędą się w Warszawie.

Na stoisku targowym w sferycznym namiocie zostaną pokazane m.in. bezmiedziowe klocki hamulcowe Ferodo Eco-Friction, łożyska kół firmy MOOG oraz wycieraczki marki Champion. W targowej strefie Tuning & Offroad będzie można zobaczyć klocki hamulcowe firmy Federal-Mogul do pojazdów ciężarowych oraz bezmiedziowe klocki Ferodo Eco-Friction, które są wyposażeniem OE samochodów Mercedes-Benz klasy C, Audi A4 i Fiata Tipo.

Targi Inter Cars staną się również okazją do promocji polskojęzycznej infolinii technicznej firmy Federal-Mogul Motorparts oraz spopularyzowania bezpłatnej platformy techniczno-szkoleniowej F-M Campus (www.fmcampus.eu).

Poza ekspozycją produktów na stoisku firmy Federal-Mogul będzie można spotkać Macieja Dreszera – jedynego polskiego kierowcę startującego w cyklu NASCAR Whelen Euro Series oraz zobaczyć samochód wykorzystywany w wyścigach. Warto odkreślić, że wizyta zawodnika nie jest przypadkowa: części zawieszenia i układu kierowniczego marki MOOG są używane przez kierowców NASCAR już od ponad 50 lat.

Federal-Mogul Motorparts zaprasza również na jazdę symulatorem wyścigowym VR oraz do udziału w konkursach, w których do wygrania będą klocki hamulcowe Ferodo Eco-Friction i wycieraczki Champion.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane