strona główna Wydarzenia Federal-Mogul na targach Equip Auto
2017-10-16, ostatnia aktualizacja 2017-10-16 13:48

Federal-Mogul na targach Equip Auto

Fot. Federal-Mogul Motorparts

Fot. Federal-Mogul Motorparts

Firma Federal-Mogul Motorparts podczas targów Equip Auto 2017 zaprezentuje nowości produktowe oraz własne projekty edukacyjne i sponsorskie.

Na stoisku E 040 w pawilonie numer 1 pojawią się między innymi nowe produkty marek Champion, Payen, Jurid i Ferodo. Dodatkową atrakcją będzie samochód startujący w wyścigach Nascar Whelen Euro Series. Zawody te są sponsorowane przez należącą do firmy Federal-Mogul markę MOOG (będącą również dostawcą części zawieszenia i układu kierowniczego do całego cyklu).

Paryskie targi będą okazją do zapoznania się z F-M Campus (www.fmcampus.eu), czyli bezpłatną platformą techniczno-szkoleniową Federal-Mogul Motorparts. Wśród zamieszczonych w portalu materiałów znajdują się porady instalacyjne oraz szkolenia dotyczące m.in. układu hamulcowego, podwozia, silników, świec zapłonowych i filtrów. Osobną grupę stanowią filmy instruktażowe poświęcone produktom marek Ferodo, MOOG oraz Payen. Szkolenia przygotowano w dziewięciu językach, w tym po polsku.

Na stoisku prowadzone będą również pokazy instalacji wybranych produktów oraz konkursy, w których za najszybszą wymianę klocków hamulcowych będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Targi Equip Auto 2017 rozpoczną się we wtorek, 17 października w Paryżu w Porte de Versailles.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane