strona główna Wydarzenia VARTA na targach Inter Cars
2017-09-28, ostatnia aktualizacja 2017-09-28 06:00

VARTA na targach Inter Cars

Fot. Johnson Controls

Fot. Johnson Controls

Firma Johnson Controls podczas tegorocznych targów Inter Cars prezentowała nie tylko swoje produkty, ale także ofertę wsparcia technicznego dla mechaników.

Goście targowego stoiska zobaczyli m.in. akumulator do pojazdów ciężarowych VARTA Promotive EFB, zaprojektowany z myślą o nowoczesnych pojazdach flotowych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt elektroniczny. Opisywany akumulator znosi częste uruchamianie i zatrzymywanie silnika, pozwala uzyskać maksymalne parametry pracy, uniknąć awarii, opóźnionych dostaw i dodatkowych kosztów. Wiele miejsca na ekspozycji poświęcono też akumulatorom stosowanym w samochodach wyposażonych w system start-stop.

Premierę na targach miały akumulatory VARTA Classic przeznaczone do pojazdów klasycznych, łączące tradycję z nowoczesnością. Ebonitowa obudowa i lutowania cel akumulatorów są wykonane ręcznie.

Nowością był także VARTA Partner Portal, w którym po rejestracji można uzyskać dostęp do informacji na temat akumulatorów. W witrynie zamieszczono szczegółowe instrukcje demontażu, montażu i dopasowania odpowiedniego modelu akumulatora.

Firma Johnson Controls przedstawiła też prowadzony od 3 lat "Program Testowania Akumulatorów VARTA". Celem akcji jest zachęcenie mechaników do sprawdzania i diagnozowania akumulatorów w każdym pojeździe odwiedzającym ich warsztat. W programie bierze udział ponad 1600 serwisów z całej Polski.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane