strona główna Aktualności XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego
2017-09-28, ostatnia aktualizacja 2017-09-28 06:00

XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych zaprasza do udziału w XII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8–9 listopada w hotelu Sound Garden w Warszawie.

W czasie kongresu zostanie przeprowadzonych wiele sesji tematycznych i paneli dyskusyjnych, będących okazją do podsumowania aktualnej sytuacji prawnej i gospodarczej przemysłu i rynku części zamiennych (jak również do poczynienia prognoz co do jego rozwoju). Z myślą o kobietach zaplanowano specjalną sesję "Siła kobiet w męskiej branży".

Po raz pierwszy prowadzącymi sesje będą organizacje i instytucje współorganizujące kongres, m.in. PAIH, ITS, STM, Moveo, Koalicja Bezpieczni w Pracy, SKFS, a także Politechnika Warszawska i Wojskowa Akademia Techniczna.

Patronat nad spotkaniem obejmują: Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i  europejskie organizacje CLEPA, FIGIEFA oraz APRA.

Formularz rejestracyjny dla uczestników kongresu jest dostępny na stronie www.moto-konferencja.pl.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane