strona główna Wydarzenia Autogaz na targach Warsaw Moto Show
2017-10-31, ostatnia aktualizacja 2017-10-31 06:00

Autogaz na targach Warsaw Moto Show

Fot. AC S.A.

Fot. AC S.A.

Firma AC S.A. pojawiła się na targach Warsaw Moto Show 2017, które odbyły się w dniach 27–29 października w Centrum Wystawienniczym Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Producent instalacji autogazu marki STAG przygotował stoisko o powierzchni ponad 700 m2. Podzielono je na strefy poświęcone różnym technologiom; pozwoliło to gościom na dokładne zapoznanie się z ofertą produktową.

W czasie targów firma zaprezentowała instalacje marki STAG na konkretnych przykładach: od aut osobowych, przez ciężarowe pojazdy z silnikami Diesla, aż po najnowocześniejsze rozwiązania flotowe. Podkreślano, że instalacja składająca się z markowych komponentów, najlepiej od jednego producenta, zamontowana w profesjonalnym warsztacie doskonale funkcjonuje i sprawdzi się niemal w każdym pojeździe.

Odwiedzający stoisko mieli okazję poznać firmę i jej ofertę także dzięki sekcji driftowej. Można było tam spotkać kierowców Kamila Dzierbickiego oraz Daniela Dudę, osiągających dobre wyniki w Driftingowych Mistrzostwach Polski. Zawodnicy prezentowali swoje auta oraz rozdawali autografy na przygotowanych plakatach. Powszechne zainteresowanie wzbudzał szczególnie samochód Kamila Dzierbickiego, ponieważ jest to pierwsze auto z instalacją LPG dostosowaną do warunków driftowych.

Targi były także miejscem prezentacji premierowej wersji sterownika STAG QNext Plus Rally. Zamknięty w czerwonej obudowie układ ma się kojarzyć z rajdowym klimatem.

W strefie STAG zwiedzający mogli ponadto zgadywać ile ważą sterowniki wyeksponowane w gablocie konkursowej. Nagrodą w konkursie był zwrot kosztów montażu instalacji autogazu o wartości 2,5 tys. zł.

Firma AC S.A. zajmowała stoisko nr 328 w hali D.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2