strona główna Nowości rynkowe Żarówki marki Narva
2017-11-24, ostatnia aktualizacja 2017-11-24 09:36

Żarówki marki Narva

Fot. Narva

Fot. Narva

Niemiecka firma Narva oferuje 24-woltowe żarówki do pojazdów ciężarowych.

Produkty marki Narva spełniają normy ECE i ISO. Gama żarówek instalacji 24 V do ciężarówek obejmuje żarówki oświetlenia głównego, światła sygnalizacyjne i wewnętrzne oraz pełne zestawy zapasowe.

Żarówki oświetlenia głównego marki Narva podzielono na trzy kategorie: Standard, Heavy Duty i Rallye. Modele Standard zapewniają doskonałe oświetlenie drogi w każdych warunkach. Produkty Heavy Duty przeznaczone są do zastosowań wymagających mocniejszej konstrukcji i trwałości.

Na linię Rallye składają się żarówki asymetryczne z podwójnym żarnikiem osiowym. W ciężarówce żarówka narażona jest na silne drgania o częstotliwości od 80 do 1000 Hz. Żarnik wykonany z dwuskrętki dzięki większej sztywności lepiej współpracuje z reflektorem, a jednocześnie jest bardziej odporny na wstrząsy i zerwanie.

Modele Standard i Deavy Duty są sprzedawane w wersjach od H1 do H7; linia Rallye obejmuje typy od H1 do H4. W kategorii Standard znajduje się również żarówka typu R2.

W ofercie oświetlenia sygnalizacyjnego i wewnętrznego Narva dostępne są żarówki świateł stopu, oświetlenia festonowego, lamp pozycyjnych, małe żarówki halogenowe i specjalne żarówki z plastikowymi obsadkami.

Narva dostarcza również zestawy żarówek zapasowych. Składają się na nie modele różnych typów i rozmiarów stosowanych w samochodach ciężarowych oraz zapasowe bezpieczniki.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane