strona główna Wydarzenia Automechanika współpracuje z targami RETRO
2017-12-08, ostatnia aktualizacja 2017-12-08 11:10

Automechanika współpracuje z targami RETRO

Fot. Targi Frankfurt

Fot. Targi Frankfurt

Organizatorzy targów Automechanika we Frankfurcie będą współpracować z wystawą pojazdów klasycznych – targami RETRO.

Informację o porozumieniu w sprawie współpracy ogłosili Olaf Mußhoff, dyrektor targów Automechanika Frankfurt i Karl Ulrich Herrmann, dyrektor zarządzający firmy RETRO Messen.

Na mocy zawartej umowy program Automechaniki 2018 zostanie rozszerzony o sekcję poświęconą pojazdom klasycznym.

RETRO Messen organizuje imprezy takie jak Retro Classics w Stuttgarcie – największą europejską wystawę pojazdów zabytkowych. Automechanika w czasie 17 różnych wydarzeń co roku gromadzi z kolei ponad 20 tysięcy wystawców i przyciąga ponad 600 tysięcy gości. Podczas najbliższych targów we Frankfurcie będzie można odwiedzić nową halę: Classic Cars, REIFEN i Car Wash.

Nowa hala, nosząca numer 12, zostanie oficjalnie otwarta właśnie podczas 25. targów Automechanika. Organizatorzy spodziewają się, że w dniach od 11 do 15 września 2018 roku do Frankfurtu przyjedzie co najmniej 5000 wystawców.

Sekcja REIFEN debiutująca wraz z segmentem wraz Classic Cars, będzie poświęcona kołom i ogumieniu. Z kolei Car Wash ma stać się dodatkiem do działu Care & Reconditioning; zostaną tam zaprezentowane środki do odświeżania aut klasycznych.

Więcej informacji: www.automechanika-frankfurt.comWasi dostawcy

Podobne

Polecane