strona główna Aktualności Exide partnerem Pucharu Toru Słomczyn
2018-04-17, ostatnia aktualizacja 2018-04-17 06:00

Exide partnerem Pucharu Toru Słomczyn

Fot. Exide

Fot. Exide

Firma Exide Technologies, producent akumulatorów marek Centra i Exide, została oficjalnym partnerem Pucharu Toru Słomczyn w sezonie 2018.

Będzie to kolejny sezon Exide w roli sponsora zawodów Asfaltowego Pucharu Toru Słomczyn. W cyklu tym kierowcy amatorzy ścigają się na torze Autodromu Słomczyn, mającym idealnie równą nawierzchnię i długość 1,5 km. Exide sponsoruje też Szutrowy Puchar Toru Słomczyn.

Inauguracja sezonu odbyła się 15 kwietnia. W tym roku impreza połączona jest z Young Timer Cup – zawodami kierowców jeżdżących tzw. klasykami (pojazdami wyprodukowanymi przed 1992 rokiem).

Pierwsze zawody na torze Słomczyn odbyły się w październiku 1994 roku i były związane z początkami polskiego rallycrossu. Obiekt miał wówczas jedynie nawierzchnię szutrową. W kolejnych latach tor przechodził modyfikacje i obecnie dysponuje nowoczesnym, asfaltowym autodromem.

Więcej informacji: www.autodromslomczyn.pl

  • 2018-04-27 19:08

    nie polecam Exide

    ja ten

    Prosze Was uważajcie na akumulatory Exide sprzedawane przez Intercars (leżaki magazynowe) - właśnie jestem w trakcie walki o zwrot pieniędzy za akumulator wyprodukowany 25 grudnia 2014 roku, który sporzedali mi 10 kwietnia 2018 roku!!! Po zakupie, jeszcze przed zamontowaniem do moto, okazło się, że aku nie trzyma pojemności - odrazu powrót do sklepu, reklamacja i... w odpowiedzi Intercars na reklamację, że nie uznają bo aku niewłasciwie użytkowany!!!

    skomentujWasi dostawcy

Podobne

Polecane