strona główna Aktualności Lipcowe występy Ostałowskiego
2018-06-29, ostatnia aktualizacja 2018-06-29 14:00

Lipcowe występy Ostałowskiego

Fot. Inter Cars

Fot. Inter Cars

Firma Inter Cars od lat wspiera Bartosza Ostałowskiego. Drifter jest obecnie twarzą kampanii wizerunkowych promujących m.in. Katalog Online i konkurs Young Car Mechanic.

W lipcu Ostałowski wystartuje w trzeciej rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski na torze w Słomczynie, weźmie udział w Tuning Zras w Svidniku oraz w Lo-Stark SpeedLand w Krośnie.

Tuning Zraz Svidník jest organizowanym od 2007 roku zlotem miłośników samochodów sportowych i tuningu. 13 lipca organizatorzy zaplanowali nocny przejazd ulicami miasta oraz pokazy świetlne. Dzień później odbędzie się właściwa część sportowa, m.in. wyścigi o mistrzostwo Słowacji na dystansie 1/4 mili, Audio Cup Slovakia oraz dwa pokazowe przejazdy Bartka Ostałowskiego.

Lo-Stark SpeedLand w Krośnie jest imprezą dla  fanów tuningu. 22 lipca odbędą się pokazy rzadkich modeli samochodów, przejazdy aut wyścigowych oraz prezentacja najciekawszych tuningowych projektów. Jednym z najważniejszych wydarzeń Lo-Stark SpeedLand będzie Drift Show Series z udziałem Bartka Ostałowskiego.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane