strona główna Aktualności Mobil 1 ogłasza konkurs
2018-09-04, ostatnia aktualizacja 2018-09-04 09:15

Mobil 1 ogłasza konkurs

Fot. ExxonMobil

Fot. ExxonMobil

Hybrydowy Lexus CT200h jest nagrodą w konkursie organizowanym przez producenta syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1.

Aby wziąć udział w rywalizacji należy opisać podróż marzeń, odbytą właśnie nowym Lexusem. Formularz konkursowy i regulamin znajdują się na stronie wygrajzmobil.pl. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 31 października.

Konkurs jest przeznaczony dla obecnych i przyszłych klientów marki Mobil 1. W związku z tym przedstawienie dowodu zakupu oleju nie jest wymagane. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie otwarte ("Jak będzie wyglądać Twoja podróż marzeń, jeżeli wygrasz samochód z Mobil 1?") i podać swoje dane kontaktowe. Zwycięzca zostanie wyłoniony w pierwszej połowie listopada. Konkursowi towarzyszy promocja w wybranych punktach sprzedaży: przy zakupie 4-litrowego oleju Mobil 1 lub usługi wymiany oleju na Mobil 1 można otrzymać bezpłatną czapkę baseballową.

ExxonMobil prowadzi testy w pełni syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1 w autach hybrydowych. Testy na dystansie 80 000 km, symulujące jazdę w mieście i po autostradzie udowodniły, że oleje Mobil 1 0W-20 i Mobil 1 5W-30 skutecznie chronią silnik przed zużyciem i tworzeniem się osadów, niezależnie od rodzaju hybrydy. Korzyści dotyczą każdej konfiguracji napędu poddanej testom przez inżynierów koncernu ExxonMobil. Różnice między trzema konfiguracjami napędu hybrydowego (szeregową, równoległą i szeregowo-równoległą) można poznać odwiedzając stronę www.mobil1.pl. Znajduje się tam również wyszukiwarka olejów do aut z napędem hybrydowym i konwencjonalnym.

Lexus CT 200h zadebiutował w 2010 roku na Salonie Samochodowym w Genewie jako pierwszy kompaktowy hatchback z napędem hybrydowym w segmencie premium. Obecnie jest to jedna z najlepiej sprzedających się hybryd w gamie japońskiego producenta. Lexus CT 200h jest wyposażony w samoładujący napęd hybrydowy, będący połączeniem silnika benzynowego 1,8 l oraz silnika elektrycznego o dużej mocy. Według danych producenta zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi ok. 3,8 l/100 km.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane