strona główna Nowości rynkowe Amortyzatory RideSense
2018-09-25, ostatnia aktualizacja 2018-09-25 15:59

Amortyzatory RideSense

Fot. Monroe

Fot. Monroe

Firma Tenneco rozszerzyła asortyment zamiennych amortyzatorów elektronicznych oraz zmieniła nazwę całej ich rodziny.

Linia produktów została nazwana Monroe Intelligent Suspension RideSense. Od pierwszego kwartału 2019 roku dostępnych będzie 18 nowych numerów części. Są one przeznaczone do bezpośredniej wymiany oryginalnych amortyzatorów w pojazdach obsługujących technologię elektronicznego zawieszenia.

Rodzina produktów RideSense liczy obecnie 50 numerów części, które można zamontować w ponad 15 milionach pojazdów zarejestrowanych w regionie EMEA.

Amortyzatory zamienne Monroe Intelligent Suspension RideSense są w pełni zgodne z produkowanymi przez Tenneco oryginalnymi systemami zawieszeń elektronicznych w popularnych samochodach osobowych, lekkich ciężarówkach i pojazdach SUV. Każda jednostka jest zaprojektowana tak, by ciągle dostosowywać siły ściskania i odboju do zmieniających się warunków jazdy w celu zapewnienia precyzji prowadzenia. Amortyzator Intelligent Suspension RideSense jest podłączony do elektronicznego zespołu sterującego (ECU), który odbiera sygnały z czujników (przyspieszenie kół, przemieszczenie nadwozia i kąt skrętu) i wykorzystuje takie dane dla potrzeb reagowania na zmieniające się sytuacje drogowe i jezdne.

Amortyzatory Monroe Intelligent Suspension RideSense są objęte pięcioletnią gwarancją jakości i osiągów. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane