strona główna Aktualności Jubileuszowa konferencja firmy Moto-Profil
2018-09-28, ostatnia aktualizacja 2018-09-28 09:49

Jubileuszowa konferencja firmy Moto-Profil

Fot. Moto-Profil

Fot. Moto-Profil

22 września w Katowicach odbyła się konferencji partnerów handlowych firmy Moto-Profil oraz spotkanie członków sieci ProfiAuto.

W bieżącym roku Moto-Profil obchodzi 25-lecie działalności, zaś marka ProfiAuto – 10. rocznicę istnienia. Poranna konferencja była okazją do spotkania partnerów zrzeszonych w sieci ProfiAuto. Wzięli w niej udział właściciele ponad 220 największych hurtowni i sklepów motoryzacyjnych z Polski, Czech i Słowacji. Mogli oni przypomnieć sobie kluczowe elementy, które wpłynęły na rozwój sieci w mijającym roku oraz wysłuchać prezentacji na temat kierunków wytyczonych na przyszłość. Gości przywitał prezes Moto-Profil, Piotr Tochowicz, który w swojej prelekcji mówił m.in. o sile i perspektywach sieci.

Fotios Katsardis, prezes stowarzyszenia Temot International zrzeszającego największe światowe firmy z sektora automotive, swoje przemówienie poświęcił perspektywom konsolidacji w branży motoryzacyjnej oraz strategii na poszczególnych rynkach. Akcentował także znaczenie dokonywanych przez ProfiAuto inwestycji w nowoczesne systemy informatyczne i komunikacyjne. Kolejnym prelegentem był Sławomir Błaszczyk, przewodniczący Rady Programowej ProfiAuto, który przybliżył gościom sposób funkcjonowania tego organu, powołanego, aby dać partnerom możliwości wspierania, wytyczania i opiniowania kierunków rozwoju sieci. O działaniach poza granicami Polski mówił z kolei Jindrich Krejci – dyrektor ds. rozwoju marki ProfiAuto w Czechach i na Słowacji.

Szczegóły na temat tegorocznych inicjatyw podjętych przez sieć ProfiAuto przekazał Michał Tochowicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju marki. Kolejne przemówienie wygłosił Andrzej Brylak – pełnomocnik zarządu Moto-Profil ds. rozwoju biznesu, który mówił zarówno o oczekiwaniach właścicieli warsztatów, jak i klientów końcowych, oraz o tym, jak wpisują się w nie rozwiązania takie jak aplikacja ProfiAuto czy program komputerowy dla warsztatów ProfiAuto F2100. Na koniec Marcin Franc z firmy DotConnet zaprezentował uczestnikom konferencji wynalazek, który przeniósł ich do motoryzacyjnej wirtualnej rzeczywistości – skaner warsztatowy, czyli urządzenie służące do tworzenia cyfrowej dokumentacji pojazdu w czasie krótszym niż dwie minuty.

W zorganizowanej wieczorem gali wzięło udział ponad 1100 osób. Na początek wszyscy zgromadzeni mieli okazję obejrzeć niestandardową realizację filmową, podsumowującą 25 lat funkcjonowania firmy. W konwencji gry komputerowej pokazała ona najważniejsze momenty z życia firmy Moto-Profil.

Jubileuszowemu bankietowi towarzyszył spektakularny program artystyczny. Rozpoczął go koncert „Filmowe hity 25-lecia na 25-lecie Moto-Profil” w wykonaniu orkiestry symfonicznej pod batutą Tomasza Szymusia.

W czasie gali zarząd wyróżnił pracowników ze stażem 15, 20 oraz 25 lat. Następnie firma podziękowała dostawcom za pośrednictwem pokazu multimedialnego znanej z programów telewizyjnych grupy MultiVisual. Po uroczystej kolacji nadszedł czas na występ kabaretu Hrabi. Po nim odbył się koncert zespołu Bracia i Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów. Na zakończenie w muzyczną podróż zabrał gości Hirek Wrona.

Partnerami wydarzenia były marki ABS, ATE, Bosch, Brembo, Febi Bilstein, Filtron, Gates, Magneti Marelli, Mann-Filter, Philips, RTS, Schaeffler, SKF, Tenneco Monroe, Tomex, Total, Varta, ZF oraz Zimmermann. 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2