strona główna Nowości rynkowe Oleje przekładniowe marki Bizol
2018-10-26, ostatnia aktualizacja 2018-10-26 11:50

Oleje przekładniowe marki Bizol

Fot. Bizol

Fot. Bizol

Firma Bizol oferuje płyny eksploatacyjne do przekładni ręcznych i automatycznych. W skład serii Allround wchodzą dwa oleje ATF i jeden do skrzyni manualnej.

Do automatycznych skrzyń biegów i sprzęgieł hydraulicznych, wymagających środków zgodnych ze specyfikacją ATF Dexron III, przeznaczony jest olej Allround ATF D-III+. Zapewnia on działanie układu przy znacznych wahaniach temperatury oraz przedłużą żywotność przekładni.

Bizol Allround ATF DVI należy do najnowszej generacji płynów do automatycznej skrzyni biegów. Środek spełnia wymagania Dexron VI. ATF DVI przeznaczony jest do stosowania w automatycznych skrzyniach biegów, a także w systemach hydraulicznego wspomagani układów kierowniczych (zarówno w samochodach osobowych, jak i użytkowych).

Do skrzyń manualnych przeznaczony jest Bizol Allround Gear Oil TDL 75W90. Syntetyczny olej przekładniowy uniwersalnego zastosowania spełnia wymogi większości specyfikacji nowoczesnych pojazdów użytkowych oraz osobowych. Zastosowana podczas produkcji technologia TDL sprawdza się w mechanizmach synchronizowanych i niezsynchronizowanych skrzyń biegów oraz hipoidalnych w przekładniach głównych. Allround Gear Oil TDL 75W90 przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane