strona główna Wydarzenia ProfiAuto na targach Warsaw Motor Show
2018-11-06, ostatnia aktualizacja 2018-11-06 10:21

ProfiAuto na targach Warsaw Motor Show

Fot. ProfiAuto

Fot. ProfiAuto

Firma ProfiAuto weźmie udział w targach motoryzacyjnych Warsaw Motor Show 2018 w dniach 16–18 listopada.

Na stoisku pojawi się m.in. Peugeot 106 Maxi – jedyny w Polsce model biorący udział w cyklu GSMP. Większość metalowych elementów karoserii zastąpiono w nim częściami z włókna węglowego, kewlaru oraz włókna szklanego. Pojazd przyspiesza do 100 km/h w czasie krótszym niż 5 sekund, a jego moc sięga 240 KM.

Kolejną ciekawostką będzie Toyota Starlet GT Turbo w wersji z turbosprężarką, startująca w wyścigach górskich. Silnik o pojemności 1331 cm3 dzięki doładowaniu osiąga moc 250 KM.

W strefie ProfiAuto na pytania związane z motorsportem będą odpowiadać Szymon Zmarlak i Bartosz Rabsztyn. Zmarlak jest pilotem, który ma za sobą 32 starty w Rajdowym Pucharze Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i w Mistrzostwach Czech oraz m.in. zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Rajdu Kormoran. Rabsztyn to pilot i mechanik rajdowy, który startował ponad 20 razy w Rajdowym Pucharze Polski oraz innych cyklach PZM. Ma na koncie m.in. zwycięstwo w Barbórce Warszawskiej w 2017 r. w Klasyfikacji Generalnej Samochodów Historycznych (Peugeot 205 GTI) i wygranie OS Karowa w klasie L2.

Skaner interaktywny

Firma pokaże także interaktywny skaner. Służy on do prześwietlania pojazdów i podaje informacje na temat producentów części oraz eksploatacji poszczególnych elementów.

ProfiAuto będzie zajmować stoisko numer 8 w pawilonie D2.

W ubiegłym roku organizatorzy targów przyznali marce ProfiAuto nagrodę za najlepsze stoisko w kategorii „Motorsport i Części Zamienne”.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane