strona główna Aktualności Grudniowe szkolenia Inter Cars
2018-12-06, ostatnia aktualizacja 2018-12-06 15:15

Grudniowe szkolenia Inter Cars

Do 18 grudnia spółka Inter Cars przeprowadzi 27 szkoleń dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych oraz siedem dla warsztatowców ciężarowych.

Szkolenia osobowe

Centrum mobilne ShowCar pojawi się w dniach 4–7 grudnia w Chojnicach. Goście wezmą udział w szkoleniach dotyczących automatycznych skrzyń biegów, sprężarek klimatyzacji, filtrów DPF i układów zasilania common rail.

Inne zajęcia w grudniu to m.in. szkolenie z wymiany oleju w skrzyniach biegów VW DSG, dotyczące świec żarowych i oświetlenia samochodowego.

Grudniowe szkolenia dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych odbędą się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, Łodzi, Tczewie, Rzeszowie, Szczecinku, Swarzędzu, Wrocławiu, Łomży i Nowym Sączu. Rok 2018 zakończy się szkoleniem w Piekarach Śląskich, organizowanym wspólnie z firmą Magneti Marelli.

Szkolenia ciężarowe

Ostatnie w tym roku zajęcia ShowTruck odbędą się od 11 do 14 grudnia w Tomaszowie Mazowieckim; łącznie zaplanowano sześć spotkań. Cztery z nich poprowadzą trenerzy Inter Cars i będą to kolejno: szkolenia z oczyszczania spalin Euro 6, z oscyloskopu Pico, EDC – nowych czujników i prawidłowej pracy silnika oraz z intardera – zwalniacza firmy ZF. Dodatkowe szkolenia zorganizowane zostaną wraz z firmami Bosch (systemy oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych) i Nissens (sprężarki klimatyzacji Nissensa w pojazdach – poprawny montaż i uruchomienie).

Harmonogram szkoleń:

intercars.com.pl/pl/osobowe/szkolenia/wszystkie

truck.intercars.com.pl/pl/ciezarowe/szkolenia/wszystkieWasi dostawcy

Podobne

Polecane