strona główna Aktualności Würth Polska partnerem Centrum Nauki Kopernik
2019-02-08, ostatnia aktualizacja 2019-02-08 09:19

Würth Polska partnerem Centrum Nauki Kopernik

Fot. Würth Polska

Fot. Würth Polska

Firma Würth Polska została wyłącznym partnerem Majsterni w Centrum Nauki Kopernik. Umowę o współpracy podpisano 6 lutego br. w Centrum Konferencyjnym Kopernik.

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie jest interaktywnym ośrodkiem edukacji. Prowadzi on wystawy stałe i czasowe, cztery laboratoria edukacyjne oraz planetarium. W instytucji odbywają się warsztaty, spotkania, wykłady i pokazy naukowe.

Majsternia to miejsce, w którym dzieci, młodzież i dorośli samodzielnie mierzą się z wyzwaniami inżynieryjnymi, naukowymi i logicznymi. Wiele zadań polega na konstruowaniu rozmaitych urządzeń z wykorzystaniem różnych przedmiotów (śrub, łańcuszków, linijek, deseczek z otworami).

Würth dostarczy Majsterni narzędzia warsztatowe i akcesoria do przechowywania elementów: nowe systemy kaset oraz wózki narzędziowe. Elementy walizek czy wózków mogą być dowolnie konfigurowane. Z kolei część serwisowa Majsterni została wyposażona w narzędzia ręczne oraz elektronarzędzia marki Würth (takie jak zestawy szczypiec, precyzyjne wkrętaki, zakrętarka udarowa).Wasi dostawcy

Podobne

Polecane