strona główna Wydarzenia Konferencja sieci MaXserwis
2019-03-05, ostatnia aktualizacja 2019-03-05 09:51

Konferencja sieci MaXserwis

Fot. Auto Partner

Fot. Auto Partner

W ostatni weekend odbyła się trzecia konferencja sieci MaXserwis.

Właściciele warsztatów zrzeszonych w sieci spotkali się w Folwarku Łochów niedaleko Warszawy. Wydarzenie rozpoczęły targi zaufanych dostawców, podczas których uczestnicy mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą produktów oraz porozmawiać o trendach na rynku aftermarket.

Uczestników w panelu konferencyjnym przywitał Piotr Janta – dyrektor sprzedaży i członek zarządu Auto Partner SA, który podsumował rozwój firmy Auto Partner i trendy w motoryzacji, a także podkreśli znaczenie sieci MaXserwis w strategii firmy.

Menedżer MaXserwis, Aleksander Ochęduszko, podsumował rok działań sieci MaXserwis oraz przedstawił założenia na najbliższe miesiące. Następne wystąpili tytularni partnerzy spólki, którzy przybliżyli tematykę związaną m.in. z amortyzatorami, miechami powietrznymi w nowoczesnych pojazdach oraz Pass ThruThru KTS firmy Bosch.

Na konferencji nie zabrakło omówienia innych tematów – m.in. jak pozyskać i szkolić mechaników albo jak wykorzystać technologię w pozyskaniu klientów warsztatu (ostatnią prelekcje wygłosił Karol Sadaj, menedżer Revolut i Ubera).

Dla kobiet przygotowano warsztaty ze stylistką Agatą Dominik, która udzielała wskazówek na temat doboru ubrań, stylów i kolorów.

Podczas wieczornego bankietu uczestnicy podzielili się na dwie „rodziny mafijne” i pomnażali swoje pieniądze w kasynie. Zabawę uświetnił występ zespołu „Nocny koncert”. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2