strona główna Aktualności Exide sponsorem zespołu Intact GP
2019-03-29, ostatnia aktualizacja 2019-03-29 15:10

Exide sponsorem zespołu Intact GP

Fot. Exide Technologies

Fot. Exide Technologies

Firma Exide Technologies podpisała kontrakt sponsorski z zespołem Intact GP na motocyklowy sezon mistrzostw świata w klasie Moto2.

W 2019 roku w zespole Intact GP jeździ niemiecki zawodnik Marcel Schrötter, który w zeszłorocznych mistrzostwach świata plasował się w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników, do momentu, kiedy uległ kontuzji. Członkiem zespołu jest także Thomas Lüthi, doświadczony motocyklista ze Szwajcarii, który w 2005 r. został jednym z najmłodszych mistrzów świata w historii.

Logo Exide pojawi się na motocyklach zespołu Intact GP oraz na kombinezonach zawodników, strojach całego zespołu i na stadionach. Sponsoring Exide obejmuje także udział zespołu Intact GP w pucharze MotoE w sezonie, który zainauguruje wyścigi w nowej klasie motocykli elektrycznych. Intact GP będzie reprezentowany przez szwajcarskiego zawodnika Jesko Raffina, który może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w wyścigach klasy Moto2 (jako 15-latek był też najmłodszym zwycięzcą zawodów Yamaha Cup).

Exide przedstawi w cyklu rajdów swoją ofertę produktów z linii Motorbike & Sport, w której skład wchodzą akumulatory Exide Li-Ion, GEL, AGM Ready, AGM oraz Conventional; każdy z nich przeznaczony jest do innych zastosowań. Przykładowo, Exide Li-Ion to akumulator litowo-jonowy, o 80% lżejszy od tradycyjnego akumulatora motocyklowego, zapewniający lepsze przyspieszenie i bardziej elastyczne hamowanie, a także łatwy montaż.

Tagi

Exide  sponsoring Wasi dostawcy

Podobne

Polecane