2019-05-28, ostatnia aktualizacja 2019-05-28 09:29

Klej Klebfix 2K

Fot. Würth Polska

Fot. Würth Polska

Würth Polska powiększa ofertę o elastyczny, dwuskładnikowy klej błyskawiczny Klebfix 2K.

Produkt dokładnie wypełnia szczeliny przy minimalnym poziomie skurczu i zapewnia niemal przezroczyste klejenie. Klebfix 2K wykazuje wysoką przyczepność początkową, a po utwardzeniu możliwa jest obróbka mechaniczna. Połączenie osiąga wytrzymałość do 75 kg/cm2. Opisywany klej jest odporny na benzynę i olej napędowy. Nie zawiera rozpuszczalników ani silikonu.

Żelowa konsystencja kleju Klebfix 2K umożliwia stosowanie go na powierzchniach pionowych i poziomych. Opakowanie zawiera strzykawkę, dzięki czemu do nakładania nie jest wymagany pistolet.

Dzięki bardzo dobrej przyczepności do wielu podłoży zakres stosowania kleju Klebfix 2K jest szeroki. Sprawdza się on podczas klejenia części ze szczelinami o różnej lub nieznanej wielkości (do 6 mm) lub w sytuacjach, gdy nadmiar kleju musi zostać całkowicie utwardzony.

Czas wiązania wynosi od 1 do 5 minut w zależności od szerokości spoiny, temperatura nakładania – od +5?C do +40?C, a odporność temperaturowa po utwardzeniu mieści się w zakresie od –20?C do +80?C.

Więcej informacji: www.wurth.pl

Tagi

Würth Polska  klej Wasi dostawcy

Podobne

Polecane