strona główna Artykuły Magdalena Wójcik-Klich

Artykuły Magdalena Wójcik-Klich

 • Czyste hamowanie

  2013-01-07 07:39

  Na targach Automechanika 2012 klocki hamulcowe ATE Ceramic wyróżniono specjalną rekomendacją "Green Directory".

  więcej

 • Czy prawdziwi mężczyźni nie ścierają kurzu?

  2012-10-23 07:24

  Przedstawiamy zalety klocków hamulcowych ATE Ceramic. Wyróżnia je cecha nazwana po angielsku "low dust", czyli wytwarzanie rekordowo małych ilości pyłu.

  więcej

 • Prawidłowy serwis hamulców

  2012-09-10 06:10

  Jeśli klient zleca warsztatowi kompleksową obsługę układu hamulcowego przed długą wakacyjną podróżą, realizacja takiego zlecenia nie może ograniczać się do samej wymiany okładzin i uzupełnienia płynu.

  więcej

 • Niezawodne partnerstwo

  2012-08-07 08:21

  Serwisowanie hamulców jest dziś dla warsztatów samochodowych jednym z najważniejszych źródeł przychodów. Ich wysokość zależy jednak od jakości usług i rozległości asortymentu obsługiwanych pojazdów.

  więcej

Magdalena Wójcik-Klich
Opiekun Rynku - Polska dla Continental Teves AG&Co.oHG

O autorze


Od wielu lat ATE prowadzi na terenie Polski linię telefoniczną - hotline, gdzie dzwonią mechanicy, kierownicy serwisu oraz właściciele z wieloma różnymi zapytaniami odnośnie: prawidłowego montażu klocków hamulcowych, tarcz oraz z prośbą o pomoc w rozwiązaniu niecodziennych usterek, których przyczyny trudno im zdiagnozować. Z tych właśnie rozmów na hotlinii narodził się pomysł publikacji profesjonalnych porad praktycznych do zastosowania w życiu codziennym warsztatu. Dziś widzimy, że był to strzał w dziesiątkę, gdyż nasze artykuły zbierają wiele pozytywnych opinii jako porady „od praktyka dla praktyka” - a to cieszy!

Prywatnie bardzo lubię sport – aktywność ruchową: latem biegam, a zimą jeżdżę na nartach w każdej wolnej chwili. Z Krakowa, w którym mieszkam, do gór mamy bardzo blisko!


ver. 2023#2