strona główna Aktualności Portal Nissens eXperts
2022-04-13, ostatnia aktualizacja 2022-04-13 10:30

Portal Nissens eXperts

Fot. Nissens

Portal Nissens eXperts to nowa witryna internetowa dla warsztatów z branży motoryzacyjnej, mająca na celu poszerzać ich wiedzę techniczną w zakresie układów termicznych oraz systemów emisji spalin i wydajności silnika.

Wsparcie produktowe i szkolenia w jednym miejscu
Nowa platforma to łatwa w użyciu strona internetowa, a zarazem zbiór ponad 100 publikacji. W jej skład wchodzą: informacje techniczne, wskazówki, biuletyny, klipy szkoleniowe i inne materiały dydaktyczne przeznaczone dla mechaników. Gdy pojawia się nowy produkt Nissens, wszelkie informacje techniczne trafiają bezpośrednio tutaj, a odwiedzający mogą pobrać lub wydrukować zawarte tam materiały.

Wartości dodane od Nissens dla profesjonalistów na rynku wtórnym
Firma Nissens będzie kontynuowała rozbudowę portalu i systematycznie dodawała nowe informacje oraz wiele ciekawych funkcji, tak aby dostarczać cenne informacje techniczne warsztatom. Wraz z materiałami technicznymi na temat najnowszych technologii, portal będzie wzbogacał się także o praktyczne porady i narzędzia, z których mechanicy będą mogli korzystać w codziennej pracy. Przykładem mogą być plakaty serwisowe w zakresie klimatyzacji lub zaktualizowana tabela z ilościami czynnika roboczego (w tym w zakresie aut hybrydowych i elektrycznych).

- Wierzymy w sens tworzenia wartości dodanych do naszych produktów, które przeznaczone są dla profesjonalistów rynku wtórnego. Wynikiem tego jest dostęp do naszej wiedzy technicznej, który obecnie jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Jako producent części dążymy do ułatwienia mechanikom przeprowadzenia prawidłowej naprawy, przekazując zasoby wiedzy, których potrzebują. To jest częścią prawdziwej różnicy, jaką nasza marka prezentuje na rynku - mówi Jan Zieleskiewicz, Nissens Automotive Marketing Manager.

Ponadto użytkownicy portalu mogą znaleźć linki do modułów szkoleniowych Nissens Training Concept dostępnych na platformie ntc.nissens.com (wymagana rejestracja; szkolenia bezpłatne), a także uzyskać informacje na temat warunków instalacji i gwarancji dotyczących konkretnych produktów.

Podziel się wiedzą i zdobywaj nagrody
Platforma Nissens eXperts to także miejsce, w którym nie można czerpać wiedzę, ale również dzielić się doświadczeniem jej użytkowników. Wybrane artykuły są częścią konkursu, w którym nagradzane będą najlepsze porady techniczne. W sekcji komentarze pod artykułem konkursowym można podzielić się swoimi doświadczeniami lub praktycznymi wskazówkami. Podczas wyłaniania zwycięzców będą brane pod uwagę wyłącznie wskazówki techniczne dotyczące tematu. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą udostępniać swoje komentarze i brać udział w konkursie.

 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2