strona główna Aktualności Poligon doświadczalny urządzeń rozruchowych marki NOCO
2022-07-21, ostatnia aktualizacja 2022-07-21 09:51

Poligon doświadczalny urządzeń rozruchowych marki NOCO

Fot. NOCO

Truck Mechanic from Poland to kolejny profesjonalista, który sprawdził w praktyce booster NOCO GB251+. Efekty można obejrzeć na kanale Youtube w filmie Powrót do przeszłości! Jelcz, MAZ, Steyr, MAN, Mercedes, Renault, IVECO czy odpalą po kilku latach?

W gamie urządzeń rozruchowych NOCO znajdują się dwa modele przeznaczone do pojazdów z akumulatorami 24V. Topowy booster GB500+ (6250A) jest uniwersalnym rozwiązaniem z możliwością obsługi także 12V i najczęściej wybieranym przez osoby zajmujące się świadczeniem usług pomocy drogowej. NOCO GB251+ (3000A) to model wyłącznie do pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych bądź wszelkich innych urządzeń zasilanych akumulatorem 24V. I to właśnie on jest bohaterem ostatniego filmu Truck Mechanic from Poland.

Poligonem doświadczalnym były pojazdy zgromadzone na placu jednej z podwarszawskich firm zajmujących się sprzedażą używanych ciężarówek. Trafiają one tam będąc w różnym wieku i stanie technicznym, a część z nich pozostaje na dłużej w ramach kolekcji właściciela. Do testów wybrano dziewięć pojazdów, których silniki nie były uruchamiane od kilku lat. Wśród nich Jelcz, MAZ, Steyr, MAN, Renault, Mercedes i Iveco.

- W parametrach technicznych boostera GB251+ podajemy zdolność uruchomienia szesnasto- i więcej cylindrowego silnika benzynowego czy wysokoprężnego do pojemności 32 litrów. Do tego możliwość podjęcia próby przy nawet całkowicie rozładowanym akumulatorze 24V. Dane te mogą robić wrażenie i jednocześnie zostać poddane wątpliwości. Dlatego najlepszą formą ich potwierdzenia są praktyczne testy na pojazdach ciężarowych. Dziś doskonałym miejscem prezentacji efektów są filmy na kanale YouTube przygotowane przez mechaników mających na co dzień doświadczenia z różnymi sytuacjami awaryjnymi - mówi Sławomir Gosławski, dyrektor sprzedaży na Wschodnią i Centralną Europę w NOCO Company.

Film użytkownika Truck Mechanic from Poland o NOCO GB251+ dostępny jest pod linkiem https://youtu.be/YEA18bCnDqc

Tagi

ładowarka  NOCO 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2