strona główna Nowości rynkowe Nowy wideorejestrator Mio MiVue
2022-10-27, ostatnia aktualizacja 2022-10-27 13:10

Nowy wideorejestrator Mio MiVue

Mio

Marka Mio rozszerza ofertę o nowy wideorejestrator Mio MiVue 732 z jakością Full HD i zintegrowanym WiFi. Dzięki niemu kopie zapasowe filmów są wykonywane w czasie rzeczywistym i przesyłane na smartfon kierowcy, co umożliwia wysyłanie wybranych filmów do znajomych lub udostępnianie ich  w mediach społecznościowych.

Jeśli podczas jazdy zdarzy się sytuacja zmuszająca kierującego do gwałtownego hamowania lub nagłej zmiany kierunku, kamera Mio MiVue 732 zapisuje i zabezpiecza całe zajście na nagraniu wideo. Wbudowany w urządzenie 3-osiowy czujnik wstrząsów G-Sensor od razu zapisuje krótki film na karcie pamięci, umieszczając go w bezpiecznym katalogu i zabezpieczając przed nadpisaniem. Daje to możliwość udowodnienia rzeczywistego przebiegu zdarzeń w każdej problematycznej sytuacji na drodze.

Nowy wideorejestrator Mio oferuje świetną jakość nagrywanego obrazu, dzięki wbudowanemu sensorowi 2M, obiektywowi o kącie 130° oraz płynnemu nagrywaniu Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę.

Ponadto Mio MiVue 732 został wyposażony w funkcję nagrywania w trybie postojowym -  aktywuje się automatycznie i rejestruje obraz, gdy tylko wykryje ruch z przodu pojazdu. W ten sposób kamera gromadzi dowody na uszkodzenie lub zarysowanie samochodu, nawet gdy kierowca znajduje się poza pojazdem (do aktywacji tej funkcji wymagane jest jednak podłączenie Mio Smartbox III, który nie jest częścią zestawu).
Mio MiVue 732 dostępny jest w wybranych sieciach handlowych w cenie 399 zł.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2