strona główna Wydarzenia Denso ma wizję europejskiego rynku wtórnego
2011-11-18, ostatnia aktualizacja 2011-11-18 14:37

Denso ma wizję europejskiego rynku wtórnego

Firma Denso Europe zorganizowała seminarium na temat rynku wtórnego

Denso

Firma Denso Europe zorganizowała seminarium na temat rynku wtórnego

Firma Denso Europe zorganizowała w Hadze seminarium na temat rynku wtórnego. Podczas spotkania, które odbyło się w dniach 22 – 23 września, zapowiedziano nowe części marki Denso przeznaczone na rynek wtórny, mówiono o planach rozwoju oraz przedstawiono wizję przyszłości motoryzacji.

W Hadze pojawiło się ponad 60 dystrybutorów Denso z 21 krajów Europy (m.in. Rosji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Polski, Ukrainy, Grecji, Francji oraz z państw skandynawskich). Podczas seminarium zorganizowanego w muzeum Louwman przedstawiciele Denso mówili o znaczeniu europejskiego rynku wtórnego oraz snuli plany dotyczące większego zaangażowania na Starym Kontynencie. Ma temu służyć poszerzenie gamy produktów, powiększenie liczby lokalnych punktów sprzedaży oraz rozbudowanie powierzchni magazynowych – wszystko to przy okazji skróci czas dostaw. Natomiast w trakcie dyskusji poświęconej rozwojowi strategicznemu omawiano plany związane z rynkiem wtórnym oraz oczekiwania dystrybutorów.

Jeśli chodzi o przyszłość światowego transportu osobowego, firma Denso przedstawiła własne innowacje motoryzacyjne. Były one związane między innymi z technologiami silników hybrydowych i elektrycznych, systemami stop/start, mechanizmami wtrysku bezpośredniego oraz systemami komunikacji elektronicznej.

Przedstawiciele Denso ogłosili na koniec, że firma chce, aby spotkania takie jak wrześniowa konferencja w Hadze na stałe wpisały się w jej kalendarz i powtarzały się co dwa lata.Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2