strona główna Aktualności Motowizja patronem rajdów
2019-08-19, ostatnia aktualizacja 2019-08-19 11:53

Motowizja patronem rajdów

Fot. Motowizja

Fot. Motowizja

Od 5 do 8 września będzie trwał 8. Rajd Polski Historyczny oraz 2. Rajd Polski Nowych Energii. Kanał Motowizja został patronem medialnym obu imprez.

Pierwsza edycja Rajdu Polski Historycznego odbyła się w 2012 roku. Tym razem do przejechania będzie 945 kilometrów, z czego ponad 60% dystansu stanowi 20 odcinków typu RT (regularnościowych). Start tradycyjnie nastąpi na krakowskim Rynku Głównym. Metę zaplanowano na placu Wielkiej Armii Napoleona pod Wawelem. Rajd ponownie jest częścią Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność.

Równolegle odbywać się będzie Rajd Polski Nowych Energii. W tym roku do startu dopuszczono samochody elektryczne oraz hybrydowe. Załogi pokonają ponad 606 kilometrów, z czego prawe 290 km to odcinki RT. Rajd Polski Nowych Energii należy do eliminacji FIA E-Rally Regularity Cup.

Motowizja jest kanałem dla pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 europejskich i amerykańskich formatów. Kanał dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych (jest dostępny na platformie nc+, Orange TV, w sieciach kablowych UPC, Vectra, Multimedia Polska, TOYA, Netia i Inea).

Więcej informacji: www.motowizja.pl

Tagi

Motowizja  Wyścigi  

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2