strona główna Aktualności Nagroda dla firmy Goodyear
2019-12-17, ostatnia aktualizacja 2019-12-17 11:47

Nagroda dla firmy Goodyear

Fot. Goodyear

Fot. Goodyear

Niezależni eksperci uznali czytnik najazdowy Goodyear Drive-Over-Reader za wiodącą innowację na rynku. Urządzenie otrzymało nagrodę IoMobility w kategorii „Mobility Innovation”.

Włoskie odznaczenie IoMobility Awards wręczane jest za produkty istotne z punktu widzenia inteligentnej mobilności. Czytnik najazdowy zdobył pierwsze miejsce po otrzymaniu wysokiej oceny jury złożonego z ponad 20 ekspertów z branży transportowej.

Technologia czytnika najazdowego bazuje na zamontowanym w podłożu czytniku mierzącym ciśnienie w oponach, głębokość bieżnika, obciążenie osi i całkowitą masę pojazdu. Za każdym razem, gdy pojazd wraca na plac i przejeżdża przez specjalną płytę, kierownik floty otrzymuje w ciągu kilku sekund raport na temat kluczowych parametrów. Przyczynia się to do zmniejszenia śladu węglowego (dzięki obniżeniu zużycia paliwa spowodowanego niedopompowanymi oponami), ogranicza liczbę awarii ogumienia, częstotliwość jego wymiany i koszty konserwacji.

Oprócz włoskiej nagrody Goodyear otrzymał dwa inne wyróżnienie za czytnik: podczas 23. spotkania Geluid, Trillingen en Luchtkwaliteit Congres i nagrodę niemieckiego magazynu „Busplaner”.

Tagi

GoodYear  Nagroda Wasi dostawcy

Podobne

Polecane