strona główna Aktualności Oleje Castrol Magnatec
2020-10-30, ostatnia aktualizacja 2020-10-30 12:52

Oleje Castrol Magnatec

Fot. Castrol

Fot. Castrol

Linia produktów Castrol Magnatec z technologią Dualock powstała z myślą o ochronie silnika podczas jazdy przy dużym natężeniu ruchu.

Obecnie statystyczny kierowca może się zatrzymywać i ruszać nawet 18 000 razy rocznie. Ciągłe zwalnianie, praca na biegu jałowym i przyspieszanie sprzyjają zużyciu silnika, a fragmenty metalu pochodzące z powierzchni przekształcają się w powodujące uszkodzenia produkty uboczne. Potrzebny jest więc olej silnikowy uwzględniający specyfikę jazdy w ruchu miejskim.

Stosowane w olejach Castrola molekuły Dualock chronią najważniejsze powierzchnie silnika, zmniejszając jego zużycie o co najmniej 50% zarówno podczas rozruchu, jak i zatrzymywania się oraz ruszania.

Olej Castrol Magnatec Stop-Start łączy molekuły Dualock z najbardziej wydajnymi, w pełni syntetycznymi olejami bazowymi. Pozwala to ograniczyć zużycie silnika oraz zapewnić oszczędność paliwa podczas jazdy w warunkach dużego natężenia ruchu we współczesnych miastach. Castrol Magnatec Stop-Start został również przetestowany w samochodach hybrydowych i może być wykorzystywany w takich pojazdach.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane