strona główna Aktualności Media filtracyjne UFI
2021-04-29, ostatnia aktualizacja 2021-04-29 14:10

Media filtracyjne UFI

Firma UFI Filters opracowała media filtracyjne dostosowane do potrzeb różnych pojazdów.

FormulaUFI.EXTREME powstało z materiału filtracyjnego na bazie syntetycznej. Skuteczność materiału wynika z rozkładu i rozmiaru włókien, które są projektowane w zależności od zastosowań. FormulaUFI.EXTREME gwarantuje skuteczność filtrowania większą niż 99,5% w przypadku filtrowania paliwa i jest zgodny z biodieslem. Medium można stosować również w filtrach oleju w celu zmniejszenia utraty ciśnienia oraz w filtrach powietrza.

FormulaUFI.STRATIFLEX jest najbardziej zaawansowanym medium UFI Filters, będącym warstwowym układem różnych materiałów, takich jak celuloza, włókna szklane i tkaniny hydrofobowe. Dzięki połączeniu z włóknami zastosowanymi w materiale FormulaUFI.EXTREME, StratiFlex jest najbardziej skutecznym medium oddzielającym wodę od oleju napędowego. W przypadku filtrowania oleju zapewnia najlepszą wydajność i dłuższą żywotność. Medium może być również wykorzystane w filtrach kabinowych.

FormulaUFI.H2O ma wysoką zdolność separacji wody, za sprawą bazy z włókien celulozowych połączonych z włóknami syntetycznymi lub z włóknami szklanymi. Zapewnia on skuteczność filtracji na poziomie 99,5% dla cząsteczek o wymiarach do 4 mikronów.

FormulaUFI.CELL bazuje na materiale wykonanym z celulozy połączonej z włóknami syntetycznymi lub z włóknami szklanymi. Zapewnia skuteczność filtrów olejowych i benzynowych, a także filtrów powietrza.

Tagi

UFI Filters Wasi dostawcy

Podobne

Polecane