strona główna Wyposażenie Seria stacji Texa Konfort Touch
2022-02-21, ostatnia aktualizacja 2022-02-21 10:02

Seria stacji Texa Konfort Touch

Nowa linia Konfort Touch

Fot. Texa

Nowa linia Konfort Touch

Texa rozszerza ofertę urządzeń serii Konfort Touch o nową linię stacji A/C, która przeprowadza wszelkie operacje związane z serwisem klimatyzacji w pojazdach wyposażonych w czynnik chłodniczy R134a i R1234yf w prosty, szybki, inteligentny sposób i z zachowaniem maksymalnej prostoty użytkowania.

Istnieją cztery modele linii Konfort Touch, z których każdy posiada wyjątkowe funkcje i wyróżniające go cechy, dostosowane do potrzeb wszystkich typów obsługi.

Najwyższy model serii, Konfort 780 Touch BI-GAS (R134a i R1234yf), oferuje możliwość równoległej obsługi układów A/C na czynnik R134a i R1234yf, ponieważ posiada dwa zbiorniki wewnętrzne oraz dwa oddzielne obwody odzysku, recyklingu i ponownego podawania czynnika. Obsługa stacji jest w pełni automatyczna. Cechami charakterystycznymi tego modelu są: hermetyczne pojemniki na olej, system blokady wagi i automatycznej kontroli poprawności masy czynnika oraz automatyczny system czyszczenia wewnętrznych obwodów hydraulicznych.

Modele Konfort 760 Touch/ Konfort 760 Bus Touch (R134a lub R1234yf) cechuje wyjątkowa wydajność, zastosowanie hermetycznych pojemników na olej, w pełni zautomatyzowane zarządzanie obsługą, system blokady wagi i automatycznej kontroli poprawności masy czynnika. Wersja 760R Bus Touch jest ponadto przystosowana do obsługi układów klimatyzacji o dużej pojemności, dlatego wyposażona została w większy zbiornik wewnętrzny oraz pompę próżniową i sprężarkę o zwiększonych parametrach.

Podstawowym modelem serii jest Konfort 720 Touch (R134a lub R1234yf). Jest on wyposażona w automatyczne funkcje do odzysku oraz recyklingu czynnika, a także odzyskiwania oleju. Ilość oleju i barwnika UV jest kontrolowana przez automatyczny układ zaworów, pozostawiając operatorowi do wykonania tylko kilka prostych, manualnych czynności.

Więcej o nowej gamie stacji na https://www.texapoland.pl/rozwiazania/uklady-a-c lub pod numerem tel. 32 364 18 88.

Tagi

Texa  Konfort Touch 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2