strona główna Aktualności Nowa edycja Ligi Prawdziwych Mechaników Denso
2022-04-20, ostatnia aktualizacja 2022-04-20 11:30

Nowa edycja Ligi Prawdziwych Mechaników Denso

Denso

Z początkiem kwietnia 2022 roku w całej Europie ruszyła nowa edycja Ligi Prawdziwych Mechaników Denso. Rozszerzona została lista kursów technicznych dostępnych na platformie – aktualizacja obejmuje m.in. nowy kurs z cewek zapłonowych, sond lambda, układów klimatyzacji i układów chłodzenia silnika.

- Ligę Prawdziwych Mechaników wprowadziliśmy w 2020 r., aby zapewnić mechanikom przestrzeń do przyjaznej rywalizacji i sprawdzania swojej wiedzy. Wysokiej jakości moduły szkoleniowe pomagają mechanikom w poszerzeniu ich wiedzy technicznej i doskonaleniu umiejętności – mówi Alexey Bartashevich, dyrektor ds. produktów na rynek wtórny w Denso Europe. - Liga natychmiast stała się hitem. Obecnie, po trzech latach funkcjonowania, cieszy się popularnością w całej Europie. Na ten moment zarejestrowało się w niej ponad 5000 profesjonalistów, którzy uczą się i rywalizują o miano najlepszych w swoim kraju. To prawie dwukrotnie większa liczba niż w ubiegłym roku, gdy w Lidze wzięło udział 2700 osób - dodaje.

Kursy techniczne z poprzednich edycji są wciąż dostępne na platformie e-learningowej, ale jak co roku wprowadzono również kilka nowych modułów szkoleniowych, aby utrzymać aktualność konkursu i przekazać ważne dodatkowe treści techniczne. W tym roku na platformie można znaleźć nowy kurs z układów klimatyzacji, chłodzenia silnika, cewek zapłonowych i sond lambda, jak również kolejną część kursu dotyczącego silników Diesla.
Program e-learningowy zawiera szczegółowe informacje techniczne o częściach Denso oraz interaktywne kursy online, na których opiera się konkurs „Liga Prawdziwych Mechaników”. Uczestnicy studiują dostępny materiał i rozwiązują test, dzięki  czemu mają szansę wygrać monety Denso. Są one przyznawane za poprawne odpowiedzi na pytania zadawane w „mini quizie”, który pojawia się okresowo w ramach modułów, a następnie w końcowym egzaminie na koniec modułu.
Liczba monet zdobytych w ciągu roku decyduje o ogólnej pozycji w konkursie w danym regionie, a także zapewnia możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Dodatkowo, po pomyślnym zdaniu egzaminu końcowego mechanicy mogą pobrać spersonalizowany certyfikat szkoleniowy, który następnie można wydrukować, oprawić i powiesić w warsztacie.
Rejestracja na platformie e-learningowej jest bezpłatna i prosta – wystarczy kliknąć w link https://www.denso-technic.com/pl i założyć konto, by wziąć udział w konkursie i mieć możliwość wygrania jednej z wielu nagród.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2