strona główna Nowości rynkowe Nowe części do układów klimatyzacji i chłodzenia silnika Denso
2022-07-01, ostatnia aktualizacja 2022-07-01 13:05

Nowe części do układów klimatyzacji i chłodzenia silnika Denso

Fot. Denso

Denso Aftermarket rozszerzyło program części do układów termicznych o 172 nowe numery części jakości OE. Rozszerzenie składa się z 22 sprężarek, 66 chłodnic, 74 skraplaczy, 9 dmuchaw kabiny i 1 rdzenia nagrzewnicy. Nowe części mają łącznie 1541 zastosowań i zastępują 366 numerów części OE, m.in. w pojazdach marek Audi, BMW, Ford, Honda, Hyundai, Lexus, Mazda, Nissan, Opel, Peugeot, Renault i Toyota. Informacje o nowych częściach są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc.

Doświadczenie Denso w zakresie części termicznych sięga lat 50. XX wieku, kiedy to jednym z pierwszych produktów sprzedawanych przez firmę były nagrzewnice samochodowe. Wkrótce do oferty zostały dodane klimatyzatory. Zapoczątkowało to drogę pełną innowacji, którą firma podąża do dziś. Części termiczne Denso są montowane jako części OE przez wiele głównych marek, jak również w domowych i przemysłowych zastosowaniach.

Obecnie oferta Denso w zakresie klimatyzacji i części termicznych na rynku wtórnym obejmuje chłodnice, dmuchawy kabinowe, intercoolery, osuszacze, parowniki, przełączniki ciśnienia, rdzenie nagrzewnic, silniki krokowe i rezystory, zawory rozprężne, wentylatory chłodnicy, skraplacze, sprężarki klimatyzacji oraz oleje sprężarkowe.

Przykładowe zastosowania:

Tagi

Denso 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2