strona główna Aktualności Texa znów poszerza swą ofertę dla jednośladów
2022-08-17, ostatnia aktualizacja 2022-08-17 09:19

Texa znów poszerza swą ofertę dla jednośladów

Fot. Texa

Oprogramowanie IDC5 BIKE i interfejs pojazdu Navigator TXB Evolution umożliwia sieci dealerów i autoryzowanych warsztatów Rieju, Vent oraz Wottan Motor przeprowadzanie zaawansowanych czynności konserwacyjnych na wszystkich swoich motocyklach.

Prestiżowa współpraca w świecie jednośladów trwa. Texa podpisała następne trzy umowy na oficjalną dostawę rozwiązań diagnostycznych dla kolejnych marek motocykli, a są to marki Rieju, Vent oraz Wottan Motor. Zgodnie z umową sieć dealerów i autoryzowanych warsztatów tych marek będzie korzystać z oprogramowania diagnostycznego IDC5 BIKE oraz interfejsu pojazdu Navigator TXB Evolution do identyfikacji usterek oraz przeprowadzania codziennych procedur kontroli i konserwacji w sterownikach poszczególnych układów.

Najnowsze umowy poszerzają imponującą już listę marek, z którymi Texa współpracuje: Arrow Exhaust, AJP, Benelli Q.J., Betamotor, Bimota, Brough Superior, Ducati, Fantic Motor, F.B. Mondial, MGK Hellenic Motor, Moto Morini, MV Agusta, SWM, SYM Italia, Padana Sviluppo. Tak rozległa lista partnerów potwierdza wysoką pozycję firmy Texa w branży diagnostyki dla motocykli. W 2001 roku była pierwszą firmą, która zaangażowała się w diagnostykę motocykli, przewidując rosnące znaczenie elektroniki w tym sektorze. Od tego czasu wyprodukowała ponad 20 000 narzędzi diagnostycznych przeznaczonych dla producentów pojazdów i rynku niezależnego.

- Rieju, Vent i Wottan Motor to solidne i dobrze znane marki w świecie jednośladów. Fakt, że nawet oni wybrali TEXA jako oficjalnego dostawcę oznacza, że ??nasza praca i rozwój, który realizujemy każdego dnia, mają ogromną wartość. Dziedzina diagnostyki motocykli stale się rozwija i dziś, bardziej niż kiedykolwiek, narzędzia takie jak nasze są niezbędne do wykrywania błędów, programowania jednostek sterujących, aktywowania komponentów, wykonywania regulacji i wielu innych - mówi Mario Giacomella, kierownik ds. produktów TEXA Bike and Marine.

Tagi

Texa  Bike  

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2