strona główna Aktualności Ostatnie w tym roku webinary techniczne Textar
2022-10-27, ostatnia aktualizacja 2022-10-27 14:23

Ostatnie w tym roku webinary techniczne Textar

TMD Friction

Trwa rejestracja na ostatnie w tym roku webinary techniczne Textar. Szkolenie dotyczące układów hamulcowych w samochodach osobowych odbędzie się w środę, 2 listopada. Spotkanie na temat usterek hamulców w pojazdach użytkowych zaplanowano na czwartek, 3 listopada.

Webinary techniczne Textar pozwalają w przyjazny dla mechanika sposób pogłębić lub odświeżyć wiedzę na temat prawidłowego serwisowania oraz naprawy układów hamulcowych. Zaplanowane na początek listopada bezpłatne szkolenia online kończą tegoroczny cykl spotkań.

Tematem szkolenia dla pracowników serwisów zajmujących się samochodami osobowymi będą kwestie doboru tarcz i klocków hamulcowych do wyposażenia pojazdu, a także problemy z układem hamulcowym wynikające z nieprawidłowego doboru tych elementów.

Spotkanie dla mechaników specjalizujących się w pojazdach ciężarowych i użytkowych będzie dotyczyć typowych usterek układów hamulcowych w pojazdach ciężarowych w kontekście materiałów ciernych.

Webinary rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają 60 minut. Oprócz specjalistycznej wiedzy, podczas obu spotkań prezentowane będą m.in. przypadki warsztatowe związane z nieprawidłowym montażem, a także praktyczne porady dotyczące właściwego doboru części za pomocą katalogu Textar Brakebook. W trakcie szkoleń przewidziano czas na sesję pytań i odpowiedzi. Prowadzący organizuje również szybkie konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Rejestracja i udział w webinarach są bezpłatne.

Na osoby, które wzięły udział we wszystkich tegorocznych webinarach Textar, czekają certyfikaty potwierdzające nabycie fachowej wiedzy z zakresu materiałów ciernych oraz przydatny w warsztacie prezent.Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2