strona główna Wydarzenia Auto Partner rozpoczął promocję AP EXPERT i świętuje swoje 30-lecie
2023-03-03, ostatnia aktualizacja 2023-03-03 12:21

Auto Partner rozpoczął promocję AP EXPERT i świętuje swoje 30-lecie

Uczestnik za samą rejestrację na www.apexpert.pl otrzyma upominek sygnowany logo AP EXPERT

Fot. Auto Partner

Uczestnik za samą rejestrację na www.apexpert.pl otrzyma upominek sygnowany logo AP EXPERT

Wystartowała 10. edycja promocji AP EXPERT. Będzie także okazją celebrowania jubileuszu Auto Partner SA, która na polskim rynku jest już od 1993 roku. Tegoroczna, podwojona pula nagród o łącznej wartości ponad 2 mln złotych, która czeka na uczestników, może zrobić duże wrażenie.

Długoterminowa i prestiżowa promocja, która ruszyła 1 marca, skierowana jest do klientów warsztatowych. Tych, którzy znają ją z dotychczasowej formy, nowa jej odsłona może zaskoczyć i to wielokrotnie.

Zasady gry
10. edycja AP EXPERT może dostarczyć wielu wrażeń uczestnikom, na których w ciągu najbliższych 5 miesięcy będą czekać na każdym kroku zadania specjalne i nagrody. Droga do Wielkiego Finału będzie obfitować w niespodzianki. Przede wszystkim uczestnik promocji może liczyć na nagrody za prawie każde działanie i już za samą rejestrację na platformie www.apexpert.pl otrzyma drobny upominek sygnowany logo AP EXPERT.

Podczas trwania promocji każdy uczestnik będzie widział indywidualnie wyznaczony target zakupowy. W pierwszej kolejności za jego realizację otrzyma wózek warsztatowy, a następnie zaproszenie do Finału Teoretycznego (test wiedzy online) i wejście do rankingu punktowego. Co ważne, dotyczy to każdego warsztatu – każdy, niezależnie od wielkości i obrotu, może zdobyć nagrody.

Wyjątkowe nagrody
W Finale Teoretycznym nie ma limitu miejsc – wejdzie do niego każdy, kto zrealizuje target zakupowy. Na uczestników będzie czekać 30 pytań technicznych z zakresu mechaniki samochodowej. 30 najlepszych osób, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzyma zaproszenia do Wielkiego Finału, gdzie powalczą o fantastyczny samochód – CUPRA Formentor 1.5 TSI 150 KM oraz rabaty transakcyjne na wyposażenie warsztatowe wraz z dodatkowymi nagrodami o znacznej wartości.

Wszystkie zakupy zrobione w trakcie promocji będą konwertowane na punkty, zgodnie z mnożnikami dla danych partnerów. Ponadto każdy będzie miał szansę na dodatkowe punkty za zadania specjalne. Na podstawie zebranych punktów powstanie ranking, z którego 30 najlepszych otrzyma atrakcyjne i wartościowe nagrody, w tym Volkswagen Taigo Style 1.5 TSI 150 KM za zajęcie 1. miejsca.

Wielki Finał
10. edycja AP EXPERT nie obędzie się bez zmian również w Wielkim Finale. W tym roku po zaciętej walce w Finale Teoretycznym przeprowadzonym online wyłonionych zostanie 30 kandydatów, którzy zostaną zaproszeni do dalszej rozgrywki. W dniach 8-10 września, wraz z przedstawicielami partnerów akcji oraz Auto Partner SA, wybiorą się w dzikie tereny Beskidu Sądeckiego, by tam zmierzyć się ze specjalnymi zadaniami, które umożliwią wyłonienie najlepszej trójki. Jakie umiejętności tym razem będą potrzebne? Odłożyć trzeba będzie na bok wiedzę techniczną, a skupić się na precyzyjności, szybkości, dokładności, decyzyjności i umiejętności działania pod presją czasu. Brzmi jak dobra zabawa i tak właśnie ma być w tym roku.

Rejestracja, regulamin oraz warunki promocji dostępne są na stronie: www.apexpert.pl.

Zwycięzcą 9. edycji AP EXPERT został Krzysztof Grudzień z firmy Tip-Top Piotr Ziółkowski, który we wrześniu 2022 roku podczas Wielkiego Finału w Zakopanem, zdobył kluczyki do nagrody głównej – škoda kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM.

Partnerzy AP EXPERT 2023
Tytularni: MaXgear, Bosch, Quaro, MEYLE, Castrol, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), ATE, febi, MANN, Continental
Główni: KYB, Philips, Narva, Valeo, Gates, NRF, RYMEC, VARTA, Schaeffler (LuK, INA, FAG), Textar, SKF, NK, NGK-NTK, Delphi Technologies
Techniczni: ROOKS, Ajusa, Amtra, AS, Bilstein, FA1, Blue Print, Motul, Magneti, Pierburg, Kolbenshmidt

Tagi

Auto Partner Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2