strona główna Aktualności Inter Cars prezentuje "Informator Oponiarski"
2023-05-17, ostatnia aktualizacja 2023-05-17 09:00

Inter Cars prezentuje "Informator Oponiarski"

Na stronie znaleźć można eksperckie artykuły i najlepsze oferty oponiarskie na rynku

Inter Cars

Na stronie znaleźć można eksperckie artykuły i najlepsze oferty oponiarskie na rynku

Wszystko, co warto wiedzieć na temat opon i wulkanizacji już teraz dostępne w jednym miejscu! "Informator Oponiarski" to przestrzeń, w której można będzie pogłębić swoją wiedzę techniczną, skorzystać z najlepszych ofert zakupowych i zapoznać się z nowościami oraz trendami na rynku oponiarskim i wulkanizacyjnym. To strona stworzona z myślą o wszystkich tych, których biznes kręci się wokół koła i opony.

Na tym specjalnym portalu klienci Inter Cars znajdą najciekawszą ofertę ogumienia do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych i ciężarowych. Do pojazdów użytkowych, maszyn rolniczych a także motocykli, skuterów, quadów czy rowerów. Będzie on sezonowo publikował aktualne "Katalogi Bieżników" dostępnych w Inter Cars. Należy do nich najnowszy "Katalog Bieżników Opon 2023", czyli flagowa publikacja skierowana do profesjonalistów stanowiąca wykaz wszystkich dostępnych w ofercie bieżników.

Przygotowano także oferta specjalna, która obejmuje SuperPakiety z produktami Continental, Goodyear i Michelin. Klienci zainteresowani tą promocją mogą zyskać szereg korzyści – produkty w atrakcyjnej cenie, dogodny termin płatności i bezpieczeństwo zwrotu.

Na stronie znalazła się też sekcja dot. Wyposażenia Warsztatów, gdzie będzie można zapoznać się z najlepszymi narzędziami do naprawy opon i montażu kół a także nowościami z zakresu technik wulkanizacyjnych. Ponadto będzie można się bliżej przyjrzeć systemowi informatycznemu eSOWA – projektowi pozwalającemu na sprawną obsługę klientów i pomagającemu w codziennym zarządzaniu serwisem.

W "Informatorze Oponiarskim" znajdzie się również segment z eksperckimi artykułami o najważniejszych czynnościach serwisowych, podstawowej wiedzy oponiarskiej oraz ciekawostkami branżowymi. Artykuły opracowali specjaliści zajmujący się wulkanizacją i sprzedażą opon.

- W Inter Cars dzielimy się motoryzacyjną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem – również w temacie opon i wulkanizacji. Dzięki „Informatorowi Oponiarskiemu” mechanicy i wulkanizatorzy mogą poszerzyć swoją wiedzę i poprzez to usprawnić działanie warsztatu. Na naszej stronie znajdą eksperckie artykuły, a także najlepsze oferty oponiarskie na rynku - mówi Marek Szarpak, Wheel PL Market Director w Inter Cars

Strona ta dostępna jest pod linkiem.

Tagi

Opony  Inter Cars 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2