strona główna Aktualności AS-PL na targach Automechanika Birmingham i Automechanika Istanbul
2023-06-20, ostatnia aktualizacja 2023-06-20 12:35

AS-PL na targach Automechanika Birmingham i Automechanika Istanbul

Prezentowana na firmowym stoisku AS-PL oferta alternatorów, rozruszników i części cieszyła się dużym zainteresowaniem

Fot. AS-PL

Prezentowana na firmowym stoisku AS-PL oferta alternatorów, rozruszników i części cieszyła się dużym zainteresowaniem

Firma AS-PL była obecna w czerwcu br. na dwóch dużych wydarzeniach branżowych – Automechanika Birmingham i Automechanika Istanbul.

Targi Automechanika Birmingham zaliczane są do bardziej popularnych i lubianych eventów branżowych, którym stale towarzyszy ogromna frekwencja wystawców i zwiedzających. Ostatnia edycja imprezy, w której firma AS-PL brała udział, odbyła się 2019 roku. Zarówno wtedy, jak i obecnie prezentowana na firmowym stoisku oferta alternatorów, rozruszników i części cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Ostatni dzień Automechaniki Birmingham był jednocześnie pierwszym dniem Automechaniki Istanbul. Wiele osób, które odwiedziło stoisko AS-PL w Wielkiej Brytanii, przybyło także do oddalonej od Birmingham o ok. 3000 km stolicy Turcji. Tu zainteresowanie rozwojem firmowej oferty i jakościowymi produktami AS-PL przeszło najśmielsze oczekiwania wystawcy, co stanowi potwierdzenie, że firma zmierza w dobrym kierunku.

- Oba wydarzenia były dla nas bardzo ważne i przygotowywaliśmy się do nich od dłuższego czasu – mówi Paweł Kotala, dyrektor handlowy w AS-PL Sp. z o.o. – Zarówno targi w Wielkiej Brytanii, jak i te organizowane w Turcji, były doskonałą okazją do tego, aby spotkać się z klientami z różnych, nawet tych najbardziej odległych części świata. Dlatego bardzo zależało nam na tym, aby tak zaplanować spotkania, żeby każdy zainteresowany mógł podejść, przywitać się, poruszyć interesujące go kwestie i myślę, że nam się to udało.

Kolejne wydarzenia, na których obecna będzie firma AS-PL, odbędą się w Austrii (AutoZum Salzburg), Holandii (Rematec Amsterdam) i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Automechanika Dubai).

Tagi

AS-PL 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2