strona główna Aktualności UFI Filters i SOFIMA Filter uzyskują kategorię TecDoc Premier Data Supplier
2023-10-25, ostatnia aktualizacja 2023-10-25 14:11

UFI Filters i SOFIMA Filter uzyskują kategorię TecDoc Premier Data Supplier

Fot. UFI

UFI i SOFIMA, marki Grupy UFI Filters obsługujące rynek wtórny, dołączyły do grona TecDoc Premier Data Supplier. Ta prestiżowa kategoria jest przyznawana dostawcom, którzy spełniają najwyższe standardy TecDoc – należącej do Grupy TecAlliance jednej z wiodących baz danych rynku aftermarket, z której korzystają podmioty zaangażowane w łańcuch dostaw na całym świecie.

Na wyróżnienie działalności UFI i SOFIMA wpłynęło kilka czynników: zarówno rzetelna praca zespołu nad szczegółowym opisem pełnego asortymentu marek, jak i dbałość o jakość dostępnych informacji i zdjęć, wraz z regularnymi aktualizacjami.

Katalogi UFI i SOFIMA na TecDoc prezentują pełną gamę filtrów powietrza, paliwa, oleju silnikowego i kabinowych. Serie produktów obu marek obejmują ponad 2 400 referencji do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, a także ponad 27 000 zastosowań, w tym do około 50% samochodów wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich pięciu lat. Katalogi UFI i SOFIMA dla rynku aftermarket pokrywają ponad 98% europejskiej floty pojazdów we wszystkich rodzajach produktów.

Charakterystyczną cechą i atutem Grupy UFI Filters jest produkcja ponad 250 filtrów na pierwszy montaż, stworzonych we współpracy z 95% wiodących światowych firm. Dzięki temu jakość oryginalnych produktów jest również gwarantowana w katalogu części zamiennych.

Tagi

UFI  Filtr  Sofima  TecDoc Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2