strona główna Aktualności "Wzorowa" opona całoroczna Vredestein Quatrac
2023-10-26, ostatnia aktualizacja 2023-10-26 13:37

"Wzorowa" opona całoroczna Vredestein Quatrac

Opona całoroczna Vredestein Quatrac

Vredestein

Opona całoroczna Vredestein Quatrac

W kompleksowym teście opon całorocznych magazynu Auto Bild opona Vredestein Quatrac stała się jedyną, która w ciągu ostatnich pięciu lat nieprzerwanie znajduje się wśród pięciu najlepszych opon. Ten niezależny test opon jest jednym z największych i najbardziej szczegółowych testów tego typu przeprowadzanych w Europie.

W tegorocznym teście oceniono grupę 35 opon całorocznych w specyfikacji 225/45 R 17, z których wszystkie zostały zamontowane w Volkswagenie Golf Mk8, a następnie poddane serii precyzyjnie określonych ocen związanych z osiągami na mokrych, suchych i zaśnieżonych nawierzchniach w Niemczech, Austrii i Nowej Zelandii.

Podczas testów opony Quatrac zostały uznane za „wzorowe” i „wyspecjalizowane w jeździe na mokrej nawierzchni”, bardzo dobrze spisały się również podczas pozostałych testów hamowania, m.in. na śliskich zboczach i oblodzonych skrzyżowaniach.

Marka premium Vredestein firmy Apollo Tyres słynie z opon całorocznych od lat 90. ub. wieku. Aktualnie oferuje najbardziej wszechstronne i zróżnicowane portfolio opon całorocznych na rynku.

Tagi

Opona  Vredestein 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2